Zakončení soutěžní sezóny 2023 starších žáků a dorostu

Jako poděkování za vzornou reprezentaci sboru a dosažení velmi pěkných výsledků v letošní soutěžní sezóně uspořádali vedoucí mládeže v termínu 14.-15. října 2023 akci „Zakončení soutěžní sezóny starších žáků a dorostu“ spojenou s přenocováním na hasičárně.

Tato akce byla zahájena v 14:00 hod, kdy se všichni účastníci (tj. celkem 22 dětí a 4 dospělí) vyzbrojeni věcmi na přespání a plaveckými potřebami sešli na hasičárně. V 15:30 hod byly děti auty převezeny do 15ti km vzdáleného areálu „Aquapark Olešná“ u Frýdku-Místku. Jelikož panovalo krásné počasí, dali jsme si před aquaparkem procházku kolem přehrady Olešná. Poté  17 dětí pod dohledem tří dospělých osob navštívilo samotný aquapark, kde si po dobu 1,5 hodiny užilo vodních radovánek. Zbylé děti, které do vody nechtěly nebo nemohly, strávily čas na přilehlém dětském hřišti pod dohledem jednoho vedoucího.

Kolem 18:00 hodin se děti přesunuly zpět do Mniší a další zábavný program (video ze soutěží, diskotéka, společenské hry) včetně přenocování pak probíhal v prostorách naší hasičárny. V rámci stravovací služby byla dětem zakoupena k večeři 20 x pizza. V neděli ráno dětem vedoucí připravili snídani z nakoupených potravin, po ní pak probíhalo balení věcí, úklid a kolem desáté hodiny se všechny děti odebraly ke svým domovům.

Tato akce byla podpořena dotací z MŠMT.