Zakončení soutěžní sezóny 2019 mladších a starších žáků spojené s přenocováním na hasičárně

Jako poděkování za vzornou reprezentaci sboru a dosažení velmi pěkných výsledků v letošní soutěžní sezóně uspořádali vedoucí mládeže v termínu 5. – 6. října 2019 „Zakončení soutěžní sezóny mladších žáků spojenou s přenocováním na hasičárně“ a v termínu 27. – 28. října 2019 pak „Zakončení soutěžní sezóny starších žáků spojenou s přenocováním na hasičárně“.

Obě tyto akce byly podpořeny dotací z MŠMT.

„Zakončení soutěžní sezóny mladších žáků spojenou s přenocováním na hasičárně“

Tato akce byla zahájena v 15:15 hod, kdy se všichni účastníci (tj. celkem 18 dětí a 4 dospělí) vyzbrojeni věcmi na přespání a plaveckými potřebami sešli na hasičárně. V 15:30 hod byly děti auty převezeny do 13ti km vzdáleného areálu „Wellness & Restaurant U Fandy“ ve Lhotce u Kozlovic. Zde jsme měli od 16 do 17 hodin pronajat vnitřní bazén k vodním radovánkám či k relaxaci ve vířivce. Od 17 hodin se pak uskutečnilo hodinové klání dvou soutěžních týmů v bowlingu. Kolem 18:30 hodin se děti přesunuly zpět do Mniší a další zábavný program (video ze soutěží, diskotéka, společenské hry) včetně přenocování pak probíhal v prostorách naší hasičárny. V rámci stravovací služby byly dětem zakoupeny nealkoholické nápoje (kofola, malinovka) a k večeři 14 x pizza.

V neděli ráno dětem po probuzení vedoucí připravili snídani, po ní pak probíhalo balení věcí, úklid a kolem půl deváté se všechny děti odebraly ke svým domovům.

„Zakončení soutěžní sezóny starších žáků spojenou s přenocováním na hasičárně“.

Tato akce byla zahájena v 14:15 hod, kdy se všichni účastníci (tj. celkem 9 dětí a 3 dospělí) vyzbrojeni věcmi na přespání a dobrou náladou sešli na hasičárně. Následně byly děti auty převezeny do Frenštátu p. R., kde od 15 hod první skupina a od 16:30 hod pak druhá skupina absolvovala únikovou hru „Piráti“. Mezitím vždy skupina dětí, která právě neřešila záhady v kajutě kapitána Černovouse, navštívila areál skokanských můstků „Na Horečkách“. Kolem půl šesté se pak celá výprava přemístila do Veřovic (restaurace „U Hyklů“) na večeři, kde byly dětem v rámci stravovací služby zakoupeny nealkoholické nápoje (kofola) a 12 x pizza. Poté se pak děti přesunuly zpět do Mniší a další zábavný program (video ze soutěží, diskotéka, společenské hry) včetně přenocování pak probíhal v prostorách naší hasičárny.

V neděli ráno dětem po probuzení vedoucí připravili snídani, po ní pak probíhalo balení věcí, úklid a kolem půl deváté se všechny děti odebraly ke svým domovům.