Oslavy 120 Let SDH Mniší

Před 120 lety, konkrétně pak 21. března 1901 byl založen náš sbor, a to se sluší řádně oslavit. Původně plánovaný březnový termín jsme kvůli COVID pandemii přesunuli na podzim a naše výročí jsme tak oslavili až 16. října 2021. Celé oslavy začaly u naší hasičské zbrojnice společným focením výboru a přítomných členů sboru. Poté vyšel průvod v doprovodu dechové hudby Javořinka na mši svatou do místní kaple. Po skončení mše jsme v průvodu dorazili na hřbitov, kde byly za doprovodu státní hymny položeny květy a zapáleny svíce za naše zemřelé bratry a sestry. Poté jsme se přesunuli v pochodovém tempu průvodem ke kulturnímu domu v Mniší.

Následovala slavnostní chůze, kde byla přečtena zpráva o činnosti za celých 120 let, hostům byly předány upomínkové předměty a členům sboru zasloužená vyznamenání a ocenění. Poté následovala večeře a pak volná zábava v hudebním doprovodu kapely Meteor.

Oslavy se vydařily, panovala přátelská nálada, počasí nám rovněž bylo nakloněno. Oslav se kromě členů našeho sboru zúčastnili i pozvaní hosté. Děkujeme hostům za účast na našich oslavách.

Oslavy byly finančně podpořeny dotací města Kopřivnice.

 

více foto zde https://www.rajce.net/a17659837

[fusion_builder_container hundred_percent=“yes“ overflow=“visible“][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=“1_1″ background_position=“left top“ background_color=““ border_size=““ border_color=““ border_style=“solid“ spacing=“yes“ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ padding=““ margin_top=“0px“ margin_bottom=“0px“ class=““ id=““ animation_type=““ animation_speed=“0.3″ animation_direction=“left“ hide_on_mobile=“no“ center_content=“no“ min_height=“none“]

 [/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]