Liga „Floriánek CUP 2023“ 1. místo Mniší “A“ starší žáci 4. místo Mniší „B“ starší žáci 4. místo Mniší „A“ mladší žáci

Starší žáci „A“ svými skvělými výkony obhájili loňské vítězství, a to jednoznačně, neboť z osmi závodů 7x vyhráli a jen jednou byli druzí. Tohoto skvělého výsledku dosáhli poctivým tréninkem a širokým rozsahem svých získaných dovedností, díky kterému se byli v případě zranění či nemoci schopni plnohodnotně nahradit na všech závodních postech.

Starší žáci „B“ předváděli během sezóny v lize také výborné výkony, jen trochu nevyrovnané pramenící zejména z důvodu chybějících zkušeností a věkového hendikepu. V rámci ligy byli třikrát třetí, dvakrát čtvrtí, jednou pátí, šestí a osmí. Celkově se umístili na čtvrtém místě se ztrátou pouhých 4 bodů na třetí Výškovice. Druhou příčku obsadil Hájov.

Mladší žáci statečně bojovali na každém závodu, ale projevila se u nich zatím chybějící zkušenost, věkový hendikep, užší základna, což vedlo k nevyrovnaností výkonu. V rámci ligy jednou vyhráli, jednou byli druzí, dvakrát třetí, dvakrát čtvrtí a jednou šestí a sedmí. Celkově obsadili hezké, i když nepopulární čtvrté místo. Zvítězili hasiči z Hájova před Tískem a Výškovicemi. Pokud mladším žákům a jejich vedoucím vydrží nadšení, mají před sebou úspěšnou sportovní budoucnost.

Také v okresní lize v běhu na 60m překážek jednotlivců jsme se neztratili, náš Bartoloměj Filip se stal okresním přeborníkem mezi staršími žáky, Jakub Škrabal byl mezi mladšími druhý. Těsně pod stupni vítězů se na čtvrtém místě umístil Filip Zahradník mezi staršími žáky.

Všem našim mladým závodníkům a jejich vedoucím, velmi děkujeme za skvělou reprezentaci a propagaci našeho sboru.

Velké poděkování patří také našim partnerům, kterými jsou: Město Kopřivnice, Moravskoslezský kraj, Národní sportovní agentura, OSH ČMS v Novém Jičíně, MŠMT a KOVOK Kopřivnice.  Bez jejich podpory bychom nebyli schopni zajistit podmínky pro činnost našich družstev a dosahovat takto skvělých sportovních výsledku.

Okresní liga 60ky2023starší žáci

Okresní liga 60ky2023mladší žáci

Okresní liga 60ky2023starší žačky

Okresní liga 60ky2023mladší žačky

Floriánek Cup 2023 mladší konečné

Floriánek Cup 2023 starší konečné