5.kolo ligy FC ve Slatině 2022

V sobotu 18. června 2022 se uskutečnilo ve Slatině 4. kolo ligy Floriánek cup. Závodilo se ve štafetě požárních dvojic a požárním útoku.

Náš sbor reprezentovala dvě družstva žáků mladších a dvě družstva žáků starších. Naši mladší žáci „B“ se s časem 19,88 s umístili na požárním útoku na 3. místě. Ve štafetě dvojic zaváhali a obsadili v ní 13. místo. V konečném pořadí to znamenalo 8. místo. Družstvo mladších žáků „A“ bylo druhé, když v požárním útoku dosáhlo času 15,77 s (1. místo) a ve štafetě dvojic 65,61 s (3. místo).

Starší žáci „A“ i přes zaváhání v požárním útoku 17,78 s (5. místo), předvedli krásnou štafetu dvojic 49,84 s (1. místo) a obsadili celkové druhé místo za Hájovem. Družstvo „B“ na  těchto závodech předvedlo krásný požární útok 16,54 s (2. místo) i velmi pěknou štafetu 57,36 (5. místo) a po součtu disciplín obsadilo krásné třetí místo.

Součásti byly i závody na 60 m překážek, těchto závodu se zúčastnili jen závodníci, kteří se nepřipravovali na MČR hry Plamen. Umístili se takto: mladší žáci –  Matyáš Šablatura 2. místo; Jakub Škrabal 3. místo; Matěj Juřena 7. místo; Zbyněk Beler 12. místo, Mikuláš Holub 13. místo; mladší žačky – Sofie Smoĺarová 1. místo; starší žáci – Filip Zahradník 8. místo