1.kolo ligy FC v Lubině

V sobotu 28. dubna 2018 byla soutěží v Lubině zahájena liga Floriánek Cup 2018, do které je za náš sbor zapojeno družstvo mladších i starších žáků. Soutěžilo se v PÚ s vodou a štafetě požárních dvojic. Starší žáci pěkným časem 57,35 s obsadili ve štafetě dvojic 2. místo, avšak v PÚ po problémech na pravém proudu, kdy jim za čas 39,49 s patřilo až 9. místo, se v celkovém pořadí propadli na místo šesté. Mladší žáci respektive družstvo „A“ disciplínu požárních dvojic časem 60,36 vyhrálo, ale drobný zádrhel na pravém proudu znamenal v disciplíně požární útok až čtvrté místo (čas 18,28). Družstvo „B“ mladších žáků, které do ligy zařazeno není, velmi překvapilo, když třetím místem na PÚ (čas 18,148) a čtvrtým místem ve štafetě dvojic (čas 71,46) vybojovalo krásné celkové čtvrté místo. Do ligy FC vstoupilo družstvo mladších žáků se třemi body (v důsledku úpravy pořadí po vyřazení neligových družstev) a družstvo starších žáků pak se šesti body.