Výšlap na Ondřejník

Výšlap na Ondřejník

Naši mladí hasiči si konec zimy zpestřili výšlapem na Ondřejník. Výlet se uskutečnil v sobotu 16. března 2019. Tentokrát byla zvolena turistická trasa vedoucí z Kunčic pod Ondřejníkem, kde jsme přijeli vlakem z Frenštátu pod Radhoštěm. Výšlap začal prudkým výstupem na vyšší ze dvou vrcholu Ondřejníků, Skalku (964 m. n. m.)  I když dole pod kopcem již panovalo jarní počasí na vrcholu nás přivítala ještě sněhová pokrývka. Po zdolání vrcholu jsme sešli do sedla a poté k tur. chatě  Ondřejník, kde jsme se občerstvili v „ Roubence Ondřejníček“. Na cestu domu jsme se vydali přes „Kubalánky“ do Lhotky, kde na nás čekalo hasičské auto, které nás nadvakrát odvezlo k domovům. Počasí nám navzdory předpovědi také přálo, a tak si všichni výlet náležitě užili.

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]