Pohárová soutěž v ZPV – 1. místo v kategorii starších žáků a dorostu.

V sobotu 8.10. 2022 se ve Výškovicích konal pohárový „Závod v požárnické všestrannosti“.

Jednalo se o poslední ZPV dle „starých pravidel“.  Na start jsme postavili družstvo mladších žáků, starších žáků a dorostu. Mladší žáci hlavně sbírali zkušenosti, z pěti závodníků totiž čtyři běželi svůj první ZPV v životě. Dle jejich dojmu si závod parádně užili, i když se umístili na osmém místě. Starší žáci i dorost dokonale využili své bohaté zkušenosti v ZPV a s přehledem zvítězili.

Do budoucna jsme zvědaví jak se vyvine připravovaný nový formát závodu v „ZPV“, jež by se dle informací měl stát samostatnou celorepublikovou postupovou soutěží  pro všechny kategorie mládeže.

[fusion_builder_container hundred_percent=“yes“ overflow=“visible“][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=“1_1″ background_position=“left top“ background_color=““ border_size=““ border_color=““ border_style=“solid“ spacing=“yes“ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ padding=““ margin_top=“0px“ margin_bottom=“0px“ class=““ id=““ animation_type=““ animation_speed=“0.3″ animation_direction=“left“ hide_on_mobile=“no“ center_content=“no“ min_height=“none“]

smart

[/fusion_builder_column][fusion_builder_column type=“1_1″ background_position=“left top“ background_color=““ border_size=““ border_color=““ border_style=“solid“ spacing=“yes“ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ padding=““ margin_top=“0px“ margin_bottom=“0px“ class=““ id=““ animation_type=““ animation_speed=“0.3″ animation_direction=“left“ hide_on_mobile=“no“ center_content=“no“ min_height=“none“]

smart

 [/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]