Podzimní kolo hry Plamen a dorostu

V sobotu 8. října 2016 se za velmi chladného počasí uskutečnilo ve Veřovicích podzimní kolo hry Plamen, které se bude započítávat do okresního kola, jenž se uskuteční v příštím roce v měsíci květnu. Soutěžilo se v závodě požárnické všestrannosti a žáci též ve štafetě 4 x 60 m s překážkami. Soutěže se za náš sbor zúčastnil kolektiv mladších a starších žáků, dorostenců a dorostenek – jednotlivkyň. Družstvo mladších žáků se v ZPV umístilo na 3. místě, ale ve štafetě to bohužel po velké ztrátě na úseku RHP bylo až 6. místo (čas 70,69 s). Do jarních bojů tak budou mladší žáci vstupovat s devíti body (tj. průběžné 5. místo). Starší žáci na tom byli obdobně, když v ZPV obsadili rovněž 3. místo a ve štafetě pak místo deváté časem 61,92 s. Do jarní části hry Plamen půjdou s 12 body, tj. ze šesté příčky.

Po několikaleté pauze máme opět zastoupení i v kategorii dorostu. Družstvo dorostenců ZPV vyhrálo. Martina Rečková v kategorii dorostenek – jednotlivkyň obsadila krásné 3. místo.