PODZIMNÍ KOLO HRY PLAMEN

 

V sobotu 7. října se v Trojanovicích uskutečnilo podzimní kolo hry Plamen. Závodilo se v závodě požárnické všestrannosti a štafetě 4 x 60 m s překážkami. Této soutěže se za náš sbor zúčastnila dvě družstva mladších žáků, za žáky starší pak družstvo jedno. Výsledky této soutěže se budou započítávat k výsledkům okresního kola, které se bude konat na jaře příštího roku. Naše družstva si vedla takto: Družstvo mladších žáků Mniší „A“ nenašlo ve své kategorii přemožitele a vyhrálo obě disciplíny, když štafetu zaběhlo v čase 58,07 sekund a v ZPV obdrželo pouze čtyři trestné body a to za střelbu ze vzduchovky. Družstvo Mniší „B“, složené především z nováčků prvňáčků, se ve štafetě umístilo na místě osmém a v ZPV pak obsadilo místo deváté. Starší žáci časem 52,07 obsadili ve štafetě místo druhé a v ZPV místo šesté. Touto soutěží byla ukončena letošní soutěžní sezóna, po které bude následovat zimní příprava spočívající především v nabírání fyzické zdatnosti a technických dovedností.