Okresní kolo dorostu 2022

V sobotu 28.5.2022 se na atletickém stadióně v Novém Jičíně konalo společně s okresním kolem mužů a žen v požárním sportu i okresní kolo dorostu v požárním sportu. Náš sbor reprezentovali tři zástupci v kategorii dorostu jednotlivců. Ve střední dorostu to byl Šimon Holub, ten se zúčastnil bohužel jen testu z požární ochrany, neboť při rozcvičování utrpěl zranění, se kterým nebylo možno nastoupit k plnění dalších disciplín.

V kategorii mladších dorostenek si boj o postup na krajské kolo mezi sebou rozdaly naše Agáta Holubová a Natálie Sokolová. Test z požární ochrany zvládly obě bez chyby. V běhu na 100 m překážek zvítězila Agi s časem 19,34 s, Naty měla čas 19,96 s, ve dvojboji si pořadí prohodily, Naty zvítězila s časem 21,66 s a Agi měla čas 22,03 s. O postupu na krajské kolo do Frýdku-Místku rozhodlo tedy pořadí z podzimního ZPV, které Agáta vyhrála a Natálie byla třetí.