Hasičská soutěž žáků a dorostu v Mniší „2020“

 

 

 

 

Sbor dobrovolných hasičů Mniší za podpory Města Kopřivnice a fa KOVOK KOPŘIVNICE uspořádal v sobotu 12. 9. 2020 pátý ročník pohárové soutěže mladých hasičů zařazené do ligy „Floriánek CUP 2020“ a čtvrtý ročník pohárové soutěže dorostu v běhu na 100 m překážek.

Mladí hasiči soutěžili v disciplínách požární útok s vodou, štafetě požárních dvojic a běhu na 60 m překážek. Krásné slunné počasí přivítalo do bojů o poháry, medaile a věcné ceny celkem 230 dětí, tj. 23 družstev, z toho 11 družstev mladších žáků a 12 družstev žáků starších.

V kategorii starších žáků zvítězili mladí hasiči z Frenštátu pod Radhoštěm před týmem z Tísku a Mniší. V mladších žácích zvítězilo Mniší „A“, druhý byl Hájov a třetí Mniší „B“.

Kromě týmových závodů proběhl i závod v běhu jednotlivců na 60 m překážek, kterého se celkem zúčastnilo ve čtyřech kategoriích (mladší/starší dívky/chlapci) 65 dětí.

Po skončení plněním disciplín mladých hasičů probíhal na antukové dráze běh dorostu na 100 m překážek. Do něj nastoupilo celkem 9 dívek a chlapců v kategoriích starší, střední a mladší dorost.

Akci také podpořil:   POTRAVINY KAHÁNKOVÁ                                              Technické zázemí podpořil:

 

[fusion_builder_container hundred_percent=“yes“ overflow=“visible“][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=“1_1″ background_position=“left top“ background_color=““ border_size=““ border_color=““ border_style=“solid“ spacing=“yes“ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ padding=““ margin_top=“0px“ margin_bottom=“0px“ class=““ id=““ animation_type=““ animation_speed=“0.3″ animation_direction=“left“ hide_on_mobile=“no“ center_content=“no“ min_height=“none“]

 

Výsledky starší žáci 1.kolo FC 2020 Mniší

Výsledky mladší žáci 1.kolo FC 2020 Mniší

Výsledky 100 překážek jednotlivců – dorostu Mniší 2020

Výsledky 60m překážek jednotlivců Mniší 2020  

dalží foto zde[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]