Floriánek CUP 2020

 

V celkovém pořadí letos výrazně zkrácené ligy „Floriánek CUP 2020“ naši mladší žáci bez ztráty bodu zvítězili a obhájili tak loňské vítězství. Druhé místo obsadil Hájov před třetím Tískem. Do kategorie mladších žáků se zapojilo letos 14 družstev.

V kategorii starších žáků celkově zvítězil Frenštát pod Radhoštěm“A“ se dvěma dílčími vítězstvími, druhé místo patřilo našemu družstvu, a to díky druhému a třetímu místu, na třetí příčku s jedním druhým a pátým místem dosáhl Tísek. Do kategorie starších žáků se letos zapojilo 12 družstev.

V kategorii jednotlivců na 60m překážek vyhrála celkově Agáta Holubová a třetí byl Matěj Filip.

Velmi děkujeme našim mladým hasičům za výborné výsledky, kterých letos dosáhli i ve velmi složité sezoně plné omezení v důsledků „epidemie“.

Věříme, že příští sezóna bude méně komplikovaná a bohatší na soutěže.