6.kolo ligy FC ve Frenštátě pod Radhoštěm 2022

V sobotu 10.9.2022 jsme vyrazili na soutěž do Frenštátu pod Radhoštěm.

Družstvo „A“ starších žáků obsadilo druhé místo, když požární útok zaběhlo v čase 14,73 s (2. místo) a štafetu dvojic 52,55 (1. místo). Družstvu „B“ se na této soutěži nedařilo a  celkově se umístilo na 10. místě.

Družstvu mladších žáků „A“ vyšla soutěž parádně, vyhráli požární útok (15,6s) i štafetu požárních dvojic (62,87s)  v jejich  letošních nejlepších časech. Družstvo „B“ skončilo celkově na pátém místě se skvělým třetím místem v požárním útoku a jedenáctým místě ve štafetě dvojic.

Na této soutěži se také závodilo v běhu na 60 překážek, na medailových pozicích se za náš sbor umístili: 2. místo mladší žačky – Sofie Smoĺarová; 3.místo mladší žáci – Matyáš Šablatura; 2. místo starších žáků – Šimon Holub