6.kolo ligy FC v Mniší 2023

V sobotu 16.9.2023 jsme závody „Floriánku“ přivítali u nás v Mniší. Soutěž jsme uspořádali za výrazné podpory města Kopřivnice. Mladí hasiči u nás soutěžili v požárním útoku, štafetě dvojic a v běhu na 60m překážek jednotlivců. Součástí závodu bylo i klání dorostu v běhu na 100m překážek.

Družstvo starších žáků „A“ vítězstvím v požárním útoku a třetím místem ve štafetě celkově vyhrálo před Hájovem „A“, družstvo „B“ předvedlo parádní výkon a obsadilo celkové třetí místo po součtu druhého místa v požárním útoku a pátého místa ve štafetě.

Mladší žáci opět postavili dvě družstva, tým „A“ se umístil se čtvrtými místy v obou disciplínách rovněž celkově čtvrtý. Tým „B“ především na soutěži sbíral zkušenosti a obsadil celkové 12. místo. V mladších žácích zvítězil Hájov „A“, před druhým Tískem a třetími Výškovicemi.

Celkově se soutěže zúčastnilo 16 družstev mladších žáků a 11 družstev starších žáků.

Do bojů jednotlivců na 60 m překážek se zapojilo 68 dětí.

Na medailových pozicích se umístily takto:

Mladší žáci:

1. Bílský Matěj (Hájov), 2. Blažek Tomáš (Frenštát p. R.), 3. Hanzelka Marek (Hájov)

Mladší žačky:

1. Sýkorová Pavlína (Hájov), 2. Červková Tereza (Fulnek), 3. Drozdová Adél (Hájov)

Starší žáci:

1. Přadka Jiří (Mniší), 2. Filip Bartoloměj (Mniší), 3. Svatoš Marek (Hájov)

Starší žáčky:

1. Němcová Markéta (Výškovice), 2. Šimečková Tereza (Hájov), 3. Němcová Klára (Výškovice)

Závodu na 100m překážek dorostu se celkově zúčastnilo 14 závodníků a závodnic v kategoriích mladšího a středního dorostu.

Na medailových pozicích se umístili takto:

Mladší dorostenci:

1. Svatoš Marek (Hájov), 2. Zahradník Filip (Mniší), 3. Tušl Jindřich (Lubina)

Střední dorostenci:

1. Holub Šimon (Mniší), 2. Přadka Jiří (Mniší), 3. Maléř Matěj (Hájov)

Mladší Dorostenky:

1.Němcová Markéta (Výškovice), 2. Němcová Klára (Výškovice), 3. Šimečková Tereza (Hájov)

Střední dorostenky:

1.Sokolová Natálie (Mniší), 2. Moštková Kateřina (Hájov)

Výsledky soutěže:

PÚ + dvojice dle směrnice 2022 mladší žáci Mniší 2023