4. místo z MČR dorostenců jednotlivců v požárním sportu

Po 10 letech se náš sbor mohl opět radovat z účasti v nejvyšším kole, díky  Šimoni Holubovi v kategorií mladších dorostenců jednotlivců. Z důvodů neadekvátních tréninkových podmínek na naší antukové dráze v Mniší probíhala příprava před MČR na tartanové dráze v letos nově vybudovaném hasičském areálu v Ostravě – Nové Vsi. Samotné Mistrovství se pak konalo 5. července na atletickém stadiónu v Zábřehu na Moravě. Mezi čtrnácti nejlepšími mladšími závodníky z jednotlivých krajů se Šimon neztratil. V běhu na 100m překážek s lehkým zaváháním obsadil 7. místo. Ve dvojboji byl po bezchybném výkonu čtvrtý se ztrátou pouhých šest desetin na vítěze. Vědomostní test, jenž byl povinnou součástí mistrovství, zvládl rovněž bezchybně. V celkovém součtu všech tří disciplín se umístil celkově na výborném, i když nepopulárním čtvrtém místě.  I přes kovidem kapacitně omezenou diváckou kulisu, proběhlo MČR v krásné sportovní atmosféře, na kterou dlouho nezapomeneme.