V termínu 26. – 27. října 2018 jsme uspořádali tradiční zakončení sezóny pro družstvo starších žáků. Akce byla zahájena v 17.00 hod., kdy všichni účastnici (tj. celkem 5 dětí a dva dospělí) dorazili na naši hasičárnu. Zde jsme se vybalili a nachystali věci na přespání. V 17.30 hod. byly děti auty převezeny do 13ti km vzdáleného areálu ,,Wellness & Restaurant U Fandy“ ve Lhotce u Kozlovic. V 18.00 hod byly děti a vedoucí rozděleni na dvě bowlingové dráhy. Začalo hodinové klání o přeborníka v bowlingu. Během hry i po ní byly dětem zakoupeny nealkoholické nápoje a k večeři pizza. Ve 20.30 hod. se děti přesunuly zpět do Mniší. Po návratu se hrály společenské a stolní hry. Také jsme přehráli krátké video z naší letošní sportovní sezóny. Akce byla ukončena večerkou a přespáním v prostorách naší hasičárny. V sobotu ráno měly děti připravenou snídani a po ní probíhalo balení věcí, úklid a po desáté hodině se všichni odebrali do svých domovů.

Tato akce byla podpořena dotací z MŠMT.

Petra Holubová