Naši mladí hasiči začátek zimních prázdnin zahájili výšlapem na Radhošť. Výlet se uskutečnil v sobotu 29. února 2020. Tentokrát byla zvolena turistická trasa vedoucí z Trojanovic  – Ráztoky, kde jsme přijeli autobusem. Výšlap začal výstupem po zelené k rozcestníku Radhošť – hřeben, kde nás přivítala silná sněhová fujavice a tak jsme rychle spěchali se schovat a občerstvit do Horského hotelu Radegast. Po odpočinku a nabrání sil jsme pokračovali na vrchol Radhoště, kde jsme se schovali v kapli sv. Cyrila a Metoděje a absolvovali tam prohlídku s průvodcem. Na zpáteční cestu jsme se vydali po hřebeni směr Pustevny. Jelikož silně foukat od jihu nepřestalo, zvolili jsme sestup do Ráztoky „Velkou sjezdovkou“, což ocenily zejména děti, které celý sestup po sjezdovce sjely na taškách, zádech atd. Domů jsme se opět vrátili autobusem. I přes docela „drsné“ počasí se výlet povedl a budeme na něj jistě dlouho vzpomínat.