V sobotu 4. května se v Lubojatech konala pohárová soutěž ORM Nový Jičín. Náš sbor reprezentovala družstva mladších i starších žáků. Soutěžilo se v PÚ CTIF a PÚ . V konkurenci čtyř družstev mladší žáci obsadili celkové druhé místo.  PÚ CTIF předvedli bez trestných bodů v druhém nejlepším čase, bohužel problémy se shozením levého terče zpečetily šanci na vítězství v PÚ tak celkově.                                                                        Starší žáci předvedli i přes dvousekundový prostřik na pravém terči nejlepší PÚ dne. PÚ CTIF zvládli stejně jako ml.žáci bezchybně avšak až v třetím čase, což v celkovém pořadí stačilo rovněž na druhé místo.                                                                                                            Obě družstva si tímto vybojovaly postup do Krajského poháru, který se uskuteční 31. srpna 2019 v Bobrovnících (okres Opava).