Okresní kolo hry Plamen se konalo tradičně v Lubojatech a to v sobotu 13. května 2017. Soutěžilo se v těchto  disciplínách: PÚ s vodou, štafetě pož. dvojic, štafetě 400 m CTIF, PÚ CTIF. K tomu se ještě hodnotila celoroční činnost a připočítávaly se výsledky z podzimního kola hry Plamen za závod požárnické všestrannosti a štafety 4 x 60 m s překážkami. Této soutěže se za náš sbor zúčastnil kolektiv mladších žáků. I když museli mladí hasiči dohánět bodovou ztrátu z ne moc vydařeného podzimu a navíc byli kvůli zranění oslabeni, předčily jejich výsledky všechna očekávání. Tři disciplíny ze čtyř vyhráli a jednou (ve štafetě 400 m CTIF) skončili druzí. V jednotlivých disciplínách dosáhli těchto časů: štafetě pož. dvojic (73,16), štafetě 400 m CTIF (108,96), PÚ CTIF (68,10) a PÚ s vodou (18,49). Za skvěle odběhané závody bez trestných bodů si zaslouženě mohli na krk pověsit zlaté medaile. Gratulujeme!