V sobotu 25.5.2019 se uskutečnilo na fotbalovém hřišti ve Veřovicích okresní kolo hry Plamen. Za náš sbor se zúčastnilo družstvo mladších i starších žáků. Po podzimním kole (ZPV a štafetě dvojic) byla obě družstva na druhém místě.

Mladší žáci v tomto jarním kole předvedli vyrovnané výkony bez zásadní chyb. Ve štafetě CTIF, štafetě 4x60m a útoku CTIF obsadili druhá místa, královskou disciplínu požárním útok na nástřikové terče v čase 19,86s vyhráli a stali se součtem 11 bodů vítězi okresního kola. Druhý Hájov měl 13 bodů a třetí Frenštát bodů 15.

Starší žáci až na štafetu CTIF rovněž předvedli povedené výkony. Ve štafetě 4×60 a útoku CTIF byli třetí, v požárním útoku čtvrtí. Bohužel již ve zmíněné štafetě CTIF udělali dvě zásadní chyby a obsadili v ní až 8. místo, což je v celkovém pořadí odsunulo se součtem 22 bodů na třetí místo. Vítězi se celkem suverénně stalo s 11 body družstvo z Hájova, druhý skončil Tísek s 21 body.

V rámci soutěže se taky plnily výkonnostní třídy v běhu na 60m překážek.

První výkonnostní třídu si vyběhali Michal Harabiš a Nela Zahradníková, druhou Adéla Sokolová a třetí Agáta Holubová.

Ze závodu jsme odjížděli sice unaveni v pozdních odpoledních hodinách, ale s medailemi na krcích a úsměvy ve tvářích.  Soutěžní den jsme zakončili na náměstí ve Frenštátě pod Radhoštěm sladkou odměnou v podobě zmrzliny.