V sobotu 1. září 2018 se v Holčovicích (okres Bruntál) konala pohárová soutěž „O pohár starosty Krajského sdružení hasičů Moravskoslezského kraje“. Jedná se o soutěž, na kterou postupují tři nejlepší družstva mladších a starších žáků z každého okresu MSK. V květnu 2018 si účast na této prestižní hasičské soutěži vybojovali i mladí hasiči z Mniší. I když termín soutěže navazující bezprostředně na konec prázdnin není z hlediska letního volna příliš ideální, podařilo se nakonec trenérům tým poskládat, secvičit… a to se opravdu vyplatilo. Mladší žáci z Mniší prokázali výbornou připravenost a sehranost a v konkurenci 17-ti týmů z celého MSK zvítězili jak celkově, tak i v jednotlivých disciplínách. Štafetu požárních dvojic zaběhli v čase 58,58 s a v disciplíně požární útok s jednotným strojem PS12 dosáhli času 16,69. Právem si tak mohli na krk pověsit zlaté medaile, vyzvednout nad hlavu velký putovní pohár a odvézt si pohár za 1. místo a spoustu věcných cen. Gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci našeho sboru!

Trenéři mladších žáků