V sobotu 5. září 2020 se konal Krajský pohár MSK, na který si postup vybojovalo celkem 18 týmů z celého Moravskoslezského kraje, tj. tři týmy z každého okresu. Náš sbor si dle postupového klíče zajistil účast v kategorii mladších i starších žáků. Trénink jsme nechtěli podcenit, a tak jsme měli 4 tréninky v srpnu a jeden v září. Letos se soutěžilo v požárním útoku s jednotnou PS 12 a štafetě 4 x 60 m na ovále. Mladší žáci soutěž zahájili štafetou, ve které bohužel lehce zaváhali, a byli v ní čtvrtí. Za to požární útok zvládli bez chybičky a vyhráli jej v čase 17,80. Po součtu bodů obou disciplín obsadili celkově skvělé druhé místo za rivaly z Hájova.

Starší žáci rovněž zahájili soutěž štafetami. I když obě štafety předvedly krásné pokusy bez chyb, přece jen byl vidět věkový hendikep, který se projevil v rychlosti samotného běhu, a ve štafetách jsme obsadili 4. místo. Požární útok jsme zvládli taky bez viditelných chyb, ale opět nám chyběla trochu rychlost zejména „vzadu“, a byl z toho čas 19,66 a 7. místo. V konečném pořadí nám součet vyšel na nepopulární čtvrté místo, ale v rámci celého kraje z toho byl velmi krásný výsledek.

Úspěšný závodní den jsme oslavili zmrzlinou v Příboru.