Sbor dobrovolných hasičů Mniší za podpory Města Kopřivnice a fa KOVOK KOPŘIVNICE uspořádal v sobotu 12. 9. 2020 pátý ročník pohárové soutěže mladých hasičů zařazené do ligy „Floriánek CUP 2020“ a čtvrtý ročník pohárové soutěže dorostu v běhu na 100 m překážek.

Mladí hasiči soutěžili v disciplínách požární útok s vodou, štafetě požárních dvojic a běhu na 60 m překážek. Krásné slunné počasí přivítalo do bojů o poháry, medaile a věcné ceny celkem 230 dětí, tj. 23 družstev, z toho 11 družstev mladších žáků a 12 družstev žáků starších.

V kategorii starších žáků zvítězili mladí hasiči z Frenštátu pod Radhoštěm před týmem z Tísku a Mniší. V mladších žácích zvítězilo Mniší „A“, druhý byl Hájov a třetí Mniší „B“.

Kromě týmových závodů proběhl i závod v běhu jednotlivců na 60 m překážek, kterého se celkem zúčastnilo ve čtyřech kategoriích (mladší/starší dívky/chlapci) 65 dětí.

Po skončení plněním disciplín mladých hasičů probíhal na antukové dráze běh dorostu na 100 m překážek. Do něj nastoupilo celkem 9 dívek a chlapců v kategoriích starší, střední a mladší dorost.

Akci také podpořil:   POTRAVINY KAHÁNKOVÁ                                              Technické zázemí podpořil:

Výsledky starší žáci 1.kolo FC 2020 Mniší

Výsledky mladší žáci 1.kolo FC 2020 Mniší