V sobotu 24. června 2017 se v Prchalově konalo 4. kolo ligy FC. Tohoto kola se za náš sbor zúčastnila opět dvě družstva mladších žáků a jedno družstvo žáků starších. Soutěžilo se v požárním útoku s vodou a štafetě 4 x 60 m s překážkami.  Starší žáci časem 50,94 obsadili ve štafetě osmé místo a v PÚ časem 15,385 místo čtvrté. Celkově jim tak náleželo 6. místo. Mladší žáci – družstvo „A“ obsadilo ve štafetě čtvrté místo časem 57,53 a v PÚ časem 16,303 druhé místo. Celkově se umístili na 3. místě. Družstvo „B“ štafetu zaběhlo v čase 76,25 sekund, za což jim v této disciplíně patřilo šestnácté místo, a v PÚ časem 25,491 obsadilo patnácté místo. Celkově skončili tentokrát na 17. místě.

V lize FC si však za toto kolo započítává družstvo mladších žáků „A“ vítězství, neboť po vyškrtnutí neligových družstev, se mladí hasiči v disciplíně štafeta 4 x 60 m s překážkami posunuli na místo třetí. Celkově tak nasbírali pět bodů stejně jako další dva týmy (Hájov a Trojanovice), avšak lepší umístění v disciplíně požární útok znamenalo nakonec pro naše mladé hasiče 1. místo.

Po této soutěži mají mladí hasiči za sebou první polovinu ligy FC, další kolo ligy se bude konat až po letních prázdninách (tj. 3. září 2017). V průběžném pořadí ligy patří starším žákům s 11 body 4. místo (ztráta čtyř bodů na místo druhé) a mladší žáci „A“ zatím ligu vedou s náskokem jednoho bodu na druhý tým.